Partnerzy medialni

 
Kto jest on-line?
 
Advertisement
Stroną administruje


Prasę monitoruje
 
Aktualności arrow Aktualności arrow Szkolenie w Warszawie 21.02.2008
 
Szkolenie w Warszawie 21.02.2008

ImagePolskie Stowarzyszenie Fundraisingu we współpracy z Przymierzem Rodzin zaprasza warszawskie organizacje pozarządowe i instytucje społeczne na szkolenie „Podstawy fundraisingu – skuteczne pozyskiwanie funduszy”.

Szkolenie odbędzie się 21 lutego 2008 r. w Warszawie w Szkole Wyższej Przymierza Rodzin, która znajduje się przy ul. M. Grzegorzewskiej 10 na Ursynowie. Zajęcia potrwają 8 godzin i poprowadzi je dwóch trenerów Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu. 

 



Do wzięcia udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli warszawskich organizacji pozarządowych i instytucji społecznych zainteresowanych podnoszeniem swoich umiejętności i wiedzy na temat skutecznego fundraisingu. Liczba miejsc ograniczona. Szkolenie będzie odbywało się w maksymalnie 20-osobowej grupie. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie on-line lub wysłanie na adres Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie 250 zł na konto bankowe: BISE 34 1370 1372 0000 1701 4702 5700 tytułem wpisowego za każdą zgłoszoną osobę. Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową i faksem.

Więcej informacji w dziale szkolenia. Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy pod numerem telefonu 0 663 17 0000 lub 0 663 27 0000, a także mailowo: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Pobierz szczegółowy program szkolenia

Pobierz formularz zgłoszeniowy
Zmieniony ( 21.02.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
 
 
 

Ankieta
Kiedy zawód fundraisera będzie powszechnie uznawany w Polsce?
 
 
Partnerzy






 
Wydanie polskie: Copyright (C) 2005 Polskie Centrum Joomla! :: (C) 2008 Fundraising.org.pl
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem udostępnianym na warunkach licencji GNU/GPL.