Fundacja A.R.T. poszukuje osoby na stanowisko fundraisera

Fundacja A.R.T. od 2008 roku pomaga osobom doświadczającym przemocy, kryzysów w funkcjonowaniu osobistym i społecznym. Nasze działania to również wsparcie dzieci, młodzieży, rodzin, seniorów w zmianie swojej sytuacji życiowej poprzez edukację, integrację, rozwijanie zainteresowań i kompetencji.  Obecnie poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko Fundraisera. Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną, zorganizowaną a przy tym obchodzi Cię los tych, którym w życiu nie jest lekko, to praca właśnie dla Ciebie.

FUNDRAISER

Forma zatrudnienia/współpracy:  po 3-miesięcznym okresie próbnym, elastyczna forma zatrudnienia do ustalenia: na umowę o pracę lub umowę o współpracy
Praca: od pierwszego maja lub pierwszego czerwca – w zależności od długości trwania procesu rekrutacji

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie funduszy od darczyńców instytucjonalnych, biznesowych i prywatnych;
  • kreowanie, rozwój oraz wprowadzanie w życie strategii fundraisingowej;
  • wyszukiwanie, nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z darczyńcami indywidualnymi i biznesowymi;
  • przygotowywanie planów oraz indywidualnych propozycji współpracy dopasowanych do potrzeb i specyfiki poszczególnych darczyńców (redagowanie materiałów, ofert sponsorskich, listów fundraisingowych itp.);
  • zarządzanie współpracą z darczyńcami ( w tym m.in.: obsługa dokumentacji i raportów z zawieranych umów z darczyńcami i sponsorami; przygotowanie raportów, newsletterów itp.);
  • budowanie relacji z darczyńcami;
  • ścisła współpraca z Zarządem w realizacji zadań zawodowych.

Wymagania:

  • otwartość na kontakty i budowanie relacji;
  • umiejętność prowadzenie prezentacji i negocjacji;
  • umiejętność redagowania informacji – tzw. „lekkie pióro”, w tym także zdolność do przejrzystego raportowania swoich osiągnięć;
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność;
  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja;
  • gotowość do podróży służbowych.

Mile widziane:

  • znajomość specyfiki funkcjonowanie organizacji pozarządowych;

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń;
  • elastyczną formę zaangażowania (umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu lub umowa cywilnoprawna, możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę);
  • możliwość realizacji autorskich pomysłów i kreowania strategii fundraisingowej w rozpoznawalnej organizacji pozarządowej;
  • zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego w obszarze pomocowym;
  • pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole łączącym różnorodne kompetencje i pasje.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres mailowy: projekty@fundacjaart.pl

Chcesz zamieścić swoje ogłoszenie na naszej stronie? Napisz do nas.

Karolina Gołąb
Specjalista ds. szkoleń
k.golab@fundraising.org.pl

+48 698 150 342
+48 12 423 80 07

fundraising

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu
ul. Szewska 20/4
31-009 Kraków
szkolenia@fundraising.org.pl

Obserwuj nas w mediach społecznościowych.