Fundacja DKMS poszukuje osoby do pracy na stanowisko fundraisera

Chcemy zmienić Polskę, bo chcemy żyć w kraju ludzi równych praw. A zmiana wymaga zaangażowania i siły. I takie właśnie jest KPH – zaangażowane i silne. Dołącz do nas i wspólnie z nami buduj Polskę, w której wszystkie osoby czują się jak w domu.

Kampania Przeciw Homofobii (KPH) poszukuje Specjalisty/-ki ds. współpracy z biznesem i fundraisingu, który/a będzie odpowiedzialny/a za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z firmami oraz partnerami biznesowymi. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za realizację planów i strategii fundraisingu biznesowego oraz pozyskiwanie funduszy na działalność stowarzyszenia. Jeżeli pracujesz w NGOsie lub w firmie i masz podobny zakres odpowiedzialności – zapraszamy do aplikowania.

Zadania:

– Inicjowanie i budowanie relacji z potencjalnymi i obecnymi partnerami.

– Realizacja planów i strategii fundraisingu biznesowego.

– Pozyskiwanie funduszy na działalność stowarzyszenia.

– Analiza rynku i identyfikacja trendów w fundraisingu korporacyjnym.

– Przygotowywanie ofert, umów oraz negocjacje.

– Analiza i optymalizacja podejmowanych zadań w kontekście celów finansowych.

– Współpraca z darczyńcami biznesowymi, w tym przygotowywanie materiałów, ofert partnerskich i sponsorskich, prezentacji biznesowych, listów fundraisingowych itp.

– Zarządzanie współpracą z darczyńcami, w tym obsługa dokumentacji, raportowanie, przygotowywanie newsletterów itp.

Wymagania:

– Identyfikacja się z misją i wartościami Kampanii Przeciw Homofobii.

– Co najmniej 3-letnie doświadczenie we współpracy z firmami w zakresie fundraisingu lub pokrewnych obszarach.

– Umiejętność budowania relacji i komunikacji z klientami.

– Zdolność tworzenia sponsoringowych ofert biznesowych.

– Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

– Umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji.

– Optymalnie – znajomość specyfiki organizacji pozarządowych (ale jesteśmy również otwarci na osoby nieznające trzeciego sektora).

– Samodzielność w tworzeniu harmonogramów pracy i ich realizacji.

– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Rekrutacja:

Jeżeli po zapoznaniu się z ofertą stwierdziłeś/aś/xś, że chcesz  dołączyć do Zespołu KPH, to wyślij CV w formacie PDF na adres: praca(at)kph.org.pl w tytule maila wpisując: “Specjalista/-tka ds. współpracy z biznesem i fundraisingu.” Z wybranymi osobami kandydującymi zostanie przeprowadzona rozmowa telefoniczna, a następnie część osób zostanie zaproszona na stacjonarną rozmowę rekrutacyjną. Termin wysyłania CV do 21.08.2023

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałxm poinformowan_, że administratorem moich danych osobowych jest Stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii z siedzibą w Warszawie, adres Aleje Jerozolimskie 99/40, 02-001 Warszawa KRS 00001111209. Oświadczam, iż jestem świadom_ prawa do wglądu do swoich danych, prawa poprawiania danych oraz prawa do żądania usunięcia danych, a dane te zostały przeze mnie podane dobrowolnie”. Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Szczegółowe informacje dot. przetwarzania danych przez KPH znajdziesz TUTAJ.

Chcesz zamieścić swoje ogłoszenie na naszej stronie? Napisz do nas.

Karolina Gołąb
Specjalista ds. szkoleń
k.golab@fundraising.org.pl

+48 698 150 342
+48 12 423 80 07

fundraising

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu
ul. Szewska 20/4
31-009 Kraków
szkolenia@fundraising.org.pl

Obserwuj nas w mediach społecznościowych.