Skip to main content

Wejdź na stronę FaniMani.pl i przekonaj się, jak wiele organizacji – fundacji, stowarzyszeń, inicjatyw oddolnych – zaufało serwisowi i zarejestrowało się jako jego beneficjenci. To nic nie kosztuje! Nic dziwnego, że w tej chwili w bazie jest już ponad 9000 NGO-sów. I ta liczba stale rośnie.
Po drugiej stronie tego łańcucha pomagania są sklepy i portale internetowe, które poprzez FaniMani.pl dzielą się z organizacjami częścią swojego zysku: średnio ok. 2,5%. Dzięki temu kupujący mogą przekazać darowiznę, nie dopłacając ani grosza. Takich sklepów jest już ponad 1700 i… ich także stale przybywa.

Jak to działa? Instrukcja krok po kroku
Czy chcesz dołączyć do długiej listy organizacji, które zaufały FaniMani.pl? Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie i zaczniesz promować wspieranie Was podczas zakupów online!
A ponieważ jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów, zobacz, jak łatwo jest pomagać przy okazji!
https://www.youtube.com/watch?v=ayxMzkOE0Us&t=76s

Zbieraj jak najwięcej z FaniMani.pl
Siła FaniMani.pl tkwi nie w jednorazowych wielkich przelewach, lecz w mnóstwie drobnych regularnych darowizn, wykonywanych przy okazji zakupów np. karmy dla zwierzaków, odzieży czy artykułów szkolnych. Dlatego najlepszym sposobem na zwiększenie przychodów z darowizn przekazywanych z FaniMani.pl jest jak najszersze rozpuszczenie wici na temat możliwości takiego wspierania Twojej organizacji i zaproszenie wspierających, by podali tę informację jak najdalej! Im więcej osób wspiera Twoją organizację, tym bardziej rosną wpływy z mikrodarowizn.
Liczby mówią same za siebie: regularne niewielkie darowizny sumują się w wielkie liczby!

 


Więcej niż darowizny online
Fundacja FaniMani to zespół, którego największą pasją jest tworzenie nowych rozwiązań dla NGO. Serwis nie tylko umożliwia bezpłatne przekazywanie darowizn, lecz także udostępnia inne funkcje, które mogą ułatwić codzienną pracę organizacjom pozarządowym. Oto one:
⦁ FaniPAY: widget do wpłat, który łatwo zainstalujesz na stronie swojej organizacji, aby odwiedzające ją osoby mogły bezpośrednio przekazać darowiznę;
⦁ FaniSEO: generuje dla Waszej organizacji przychody dzięki linkom od partnerów (sponsorów) umieszczonym u dołu www. Każdy link to realny przychód co kwartał, a może być ich wiele;
⦁ FaniWEB: propozycja dla organizacji, które nie mają jeszcze swojej strony internetowej albo potrzebują strony dla nowego projektu, a nie dysponują budżetem, by postawić ją od zera. Tutaj za 0 zł można założyć stronę internetową NGO;
⦁ Akademia NGO FaniMani: projekt zakładający dzielenie się wiedzą, doświadczeniem i dobrymi praktykami podczas regularnie organizowanych webinarów. Siedzisz przy własnym biurku, pijesz kawę i… uczestniczysz w spotkaniu, chłonąc praktyczne wskazówki na temat fundraisingu dla NGO i innych zagadnień ważnych dla organizacji;
⦁ Generator materiałów: tworzenie grafik i filmów wymaga czasu i umiejętności. Wiemy! U nas masz je za darmo, od razu opatrzone logotypem Twojej organizacji.