Skip to main content

Kolejny bezpłatny webinar z cyklu #FormatoR, poprowadzi Piotr Dziekański, Trener i Konsultant Sprzedaży Sandler Institute.

Temat najbliższego bezpłatnego webinarium to:

“Ile sprzedawcy jest w fundraiserze?”

🗓️ 29 maja 2024

⏰ 12:00-13:00

💻 online

Organizacje coraz częściej rozumieją, że oczekuje się od nich dokładnie tego samego, co od firm: mamy mieć atrakcyjną ofertę, sprawną komunikację, zaangażowanych pracowników i świetny wizerunek. Bo większość darczyńców mając do wyboru wspieranie dużej i znanej, albo małej i mało znanej organizacji, wybiera tę większą, lepiej się prezentującą. Takie jest życie i tego nie zmienimy.

▶️ Na ile musimy więc upodabniać się do biznesu, także w aspekcie pozyskiwania funduszy?

▶️ Gdzie jest granica między sprzedażą a fundraisingiem?

▶️ Czego fundraiserzy mogą nauczyć się od sprzedawców?

▶️ Jakie techniki pomogą nam zaoszczędzić czas własny i darczyńców, a przy tym zdobywać więcej funduszy dla naszych NGOs? Jak podpływa się łodzią do klienta i co to za łódź?

▶️ Co takiego jest w metodach wymyślonych przez Davida Sandlera, że co roku tysiące sprzedawców na całym świecie zapisuje się na kursy, żeby je poznać?

Dołączcie do nas i posłuchajcie, jak na te pytania odpowiada Piotr Dziekański! Zobaczcie, czego uczyli się uczestnicy Zawodowego Kursu Fundraisera CFR15 na jednej z ostatnich sesji.

Zapraszamy 29 maja od 12.00 do 13.00.

Możliwe są już zapisy na najbliższy webinar 🤩
Wystarczy kliknąć w link poniżej:
https://forms.gle/StUZcBKjJNc5VaSXA