Ogólnopolski Operator Oświaty oferuje pracę na stanowisku fundraiser

Ogólnopolski Operator Oświaty – organizacja pożytku publicznego z 20 letnim doświadczeniem w działaniu na rzecz wysokiej jakości publicznej edukacji; organ prowadzący dla 46 szkół i przedszkoli na terenie 6 województw Polski, do których uczęszcza 6 000 dzieci

poszukuje osoby na stanowisko:

FUNDRAISER

Forma zatrudnienia/współpracy: umowa o pracę (do uzgodnienia)
Praca: od zaraz

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie funduszy od darczyńców biznesowych i prywatnych;
  • kreowanie, rozwój oraz wprowadzanie w życie strategii fundraisingowej, w tym organizacja i realizacja kampanii fundraisingowych;
  • wyszukiwanie, nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z darczyńcami indywidualnymi i biznesowymi ( w tym działania on-line);
  • przygotowywanie planów oraz indywidualnych propozycji współpracy dopasowanych do potrzeb i specyfiki poszczególnych darczyńców (redagowanie materiałów, ofert sponsorskich, listów fundraisingowych itp.);
  • zarządzanie współpracą z darczyńcami (w tym m.in.: obsługa dokumentacji i raportów z zawieranych umów z darczyńcami i sponsorami; przygotowanie raportów, newsletterów itp.);
  • ścisła współpraca z zespołem Działu Fundraisingu/Zarządem w realizacji zadań zawodowych.

Wymagania:

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • otwartość na kontakty i budowanie relacji;
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Word i Excel, Power Point;
  • umiejętność prowadzenie prezentacji i negocjacji;
  • umiejętność redagowania informacji – tzw. „lekkie pióro”, w tym także zdolność do przejrzystego raportowania swoich osiągnięć;
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność;
  • odpowiedzialność, skrupulatność, kreatywność;
  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja;
  • gotowość do podróży służbowych.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy, możliwość skorzystania z samochodu podczas delegacji/ wyjazdów służbowych),
  • pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole w ogólnopolskiej organizacji specjalizującej się w działalności edukacyjnej;
  • stabilne zatrudnienie i wsparcie przełożonych;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • prywatny pakiet opieki zdrowotnej;
  • dofinansowanie pakietu sportowego.

Oferta pracy dotyczy wyłącznie fundraisingu.

Nie dotyczy zdobywania funduszy w ramach konkursów ofert i pozyskiwania grantów.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres mailowy: k.reszke@operator.edu.pl

Proszę o zamieszczenie w CV klauzuli informacyjnej:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych dodatkowo w procesie rekrutacji przez Ogólnopolski Operator Oświaty z siedzibą w Poznaniu przy ul. Jana Gorczyczewskiego 2/7, 60-554 Poznań, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko FUNDRAISER”

Jeżeli przekazują Państwo dane szczególnej kategorii, wskazane w art. 9 ust. 1 RODO (tj. dane ujawniające pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych oraz dane genetyczne, dane biometryczne, dane dotyczące zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej), konieczne jest zamieszczenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych szczególnej kategorii, wskazanych w art. 9 ust. 1 RODO, przez Ogólnopolski Operator Oświaty z siedzibą w Poznaniu przy ul. Jana Gorczyczewskiego 2/7, 60-554 Poznań, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko FUNDRAISER”.

Chcesz zamieścić swoje ogłoszenie na naszej stronie? Napisz do nas.

Karolina Gołąb
Specjalista ds. szkoleń
k.golab@fundraising.org.pl

+48 698 150 342
+48 12 423 80 07

fundraising

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu
ul. Szewska 20/4
31-009 Kraków
szkolenia@fundraising.org.pl

Obserwuj nas w mediach społecznościowych.