Skip to main content


? Trudne czasy nadchodzą? Chude lata przed nami? W słowniku fundraisera takie pojęcia ❌nie występują. W każdym kryzysie widzimy szansę na rozwój. Dołącz do nas i dowiedz się jak skutecznie i planowo pozyskiwać środki na rozwój swojej organizacji.

✅ Zapisz się na darmowe webinarium pt. “Dla fundraiserów nie ma trudnych czasów!“, które poprowadzi Prezes Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu – Robert Kawałko.

? Wydarzenie rozpocznie się 7 kwietnia o godzinie 12:00 i potrwa około 60 minut. Link do spotkania zostanie przesłany uczestnikom zarejestrowanym w poniższym formularzu.
➡️ https://forms.gle/X7WVWN7v8FHiGgwdA

Fundraising jest niezwykłym zawodem, w ramach którego można realnie wpływać na zmiany w świecie oraz profesjonalnie czynić dobro. Osoby zajmujące się tą profesją znajdują zatrudnienie głównie w organizacjach trzeciego sektora, a także w instytucjach kultury i nauki, np. w muzeach.

? Jak mówi Robert Kawałko, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu: „Naszym celem jest edukacja społeczeństwa na temat zawodu fundraisera. Mamy świadomość, że nie jest to powszechnie znana profesja, a uważamy, że warto by o takiej możliwości rozwoju kariery usłyszały wszystkie osoby zastanawiające się nad wyborem swojej ścieżki zawodowej, a także te, które myślą o przebranżowieniu. Chcemy trafić m.in. do pracowników korporacji, przedsiębiorców oraz managerów i przedstawić im fundraising jako atrakcyjną zawodową alternatywę dla ich obecnych profesji”.

? Wydarzenie na Facebooku
https://fb.me/e/2p3eFghL3

? Wydarzenie na LinkedIn
https://www.linkedin.com/events/dlafundraiser-wniematrudnychcza6912689110759436288

? Ogłoszenia na NGO.pl
https://wydarzenia.ngo.pl/380798-dla-fundraiserow-nie-ma-trudnych-czasow-robert-kawalko-prezes-psf.html

https://www.youtube.com/watch?v=71lmoMcVrk8