Skip to main content


ZAREJESTRUJ SIĘ I WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM


✅ Zapraszamy na piąte w tym roku spotkanie z cyklu #FormatoR, naszych darmowych webinariów dotyczących praktyki fundraisingu i pracy w trzecim sektorze.

Naszym tematem będzie współpraca trzeciego sektora z biznesem. Jak zacząć i jak taką współpracę utrzymać? Swoimi doświadczeniami podzieli się Anna Wysocka-Gazda, członkini Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu i Prezesa Rady Nadzorczej Fundacji Ogrody Edukacyjne. Webinar rozpocznie się o godzinie 18:30 we wtorek 22 marca 2022 roku. Aby otrzymać link należy uzupełnić formularz rejestracyjny (nie dotyczy osób zapisanych awansem na wszystkie spotkania).

? Anna Wysocka-Gazda to społeczniczka. Od zawsze. Kocha ludzi, zwierzęta i wszystko to, co żyje. I nigdy nie może przejść obojętnie obok nieszczęścia, niedoli czy biedy. Od 1993 roku instruktorka ZHP w stopniu podharcmistrzyni o specjalizacji ekologia i przyrodoznawstwo. Od 1994 trenerka, tutorka, metodyczka. Edukatorka, promotorka edukacji odwróconej (m.in. domowej i demokratycznej), promotorka wychowania bez przemocy oraz doboru odpowiednich metod wychowawczych i edukacyjnych dla dzieci z dysfunkcjami zmysłów. Fundraiserka, autorka projektów i kampanii społecznych i fundraisingowych, specjalistka ds. CSR, współpracy międzysektorowej, marketingu, PR, wolontariatu pracowniczego. Autorka i organizatorka szkoleń z zakresów: efektywnej komunikacji, negocjacji, wystąpień publicznych, SV i DC w relacjach biznesowych, fundraisingu (w tym m.in. CSR i współpracy międzysektorowej), marketingu, brandingu personalnego i PR, zakładania organizacji pozarządowych, zmiany pasji w działalność gospodarczą. Pilotka wycieczek, organizatorka wypoczynku dzieci i młodzieży, promotorka i organizatorka turystyki (w tym kwalifikowanej), organizatorka imprez (w tym masowych). Hodowczyni kotów i psów rasowych, promotorka zooterapii (w szczególności felinoterapii), behawiorystka, edukatorka w zakresie pozytywnego wpływu zwierząt na rozwój dzieci i ich bezpiecznego współistnienia. Promotorka ekologii w kontekście zwierząt w mieście. Ogrodniczka (Technikum Ogrodnicze), promotorka zieleni i ekosystemów w mieście. W organizacjach pozarządowych działam od 1990 roku.

? Zarejestruj się
https://forms.gle/jhBqoHVs59FnW38e8

? Wydarzenie na Facebooku
https://fb.me/e/2DWL9Kzk3

? Wydarzenie na LinkedIn
https://www.linkedin.com/events/6909138589817688064

? Ogłoszenia na NGO.pl
https://wydarzenia.ngo.pl/379915-wspolpraca-z-biznesem-od-czego-zaczac-darmowe-webinarium-z-cyklu-formator.html

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.


Marcin Chmielowski
Dyrektor Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu
m.chmielowski@fundraising.org.pl
+48 698 154 988

fundraising

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu
ul. Szewska 20/4
31-009 Kraków

szkolenia@fundraising.org.pl
+48 12 423 80 07

Obserwuj nas w mediach społecznościowych.


Facebook


Linkedin


Twitter


Youtube


Instagram