Skip to main content

Nadchodzi ważny etap w historii naszego Stowarzyszenia: przygotowujemy się do założenia własnego kapitału żelaznego! Lata 2023 – 2025 będą upływać pod znakiem dialogu z naszymi członkami, przyjaciółmi i darczyńcami, którzy wskażą nam drogę do bezpieczeństwa finansowego i jasnej przyszłości. A do roku 2028 chcemy zebrać kapitał liczony w milionach złotych. Czytając o tych planach, ktoś może spyta:

“Nie widzisz, co się dzieje dookoła? Że grozi nam wojna, inflacja jest wysoka, a ludzie nie są pewni, co będzie za miesiąc. Czy jest sens zajmować się tak odległą przyszłością?

Tak, jest sens. Bo nawet w najgorszym scenariuszu zawsze potrzebni będą fundraiserzy i ktoś, kto nauczy ich pracy, doradzi w planowaniu. Im trudniejsze czasy, tym bardziej potrzeba ambasadorów wspólnego dobra, którzy troszczą się o potrzebujących, chorych, pokrzywdzonych. PSF kształci i jednoczy takich właśnie ludzi. Przed Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu stoją ważne zadania, które chcemy wykonać. Dlatego rozpoczynamy ten ambitny projekt budowania kapitału żelaznego i chcemy naśladować najlepsze organizacje z całego świata, aby potem móc nauczyć innych, jak zbudować kapitał żelazny – depozyt, który jest dowodem wiary w dobrą przyszłość.

Ten informator przedstawia nasze Stowarzyszenie i jego działalność u progu roku 2024.

 

Moc fundraisingu

Informator dla darczyńców kapitału żelaznego PSF

 

 

Informator dla darczyńców kapitału żelaznego PSF Otwórz w PDF