Skip to main content


ZAREJESTRUJ SIĘ I WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM


✅ Zapraszamy na ósme w tym roku spotkanie z cyklu #FormatoR, naszych darmowych webinariów dotyczących praktyki fundraisingu i pracy w trzecim sektorze.

? Webinar rozpocznie się o godzinie 18:30 we wtorek 10 maja 2022 roku. Aby otrzymać link należy uzupełnić formularz rejestracyjny (nie dotyczy osób zapisanych awansem na wszystkie spotkania).

Agnieszka Tobota z wykształcenia i zamiłowania jest pedagogiem. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i ich rodzinami, w tym dotkniętymi przemocą (ukończyła Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie). Prowadzi konsultacje indywidualne i warsztaty dotyczące profilaktyki przemocy, rodzicielskie grupy wsparcia, warsztaty dotyczące kompetencji wychowawczych i społecznych dla osób zagrożonych przemocą i wykluczeniem. Wspiera rodziny w radzeniu sobie z problemami opiekuńczo-wychowawczymi. W Fundacji zajmuje się kompleksową organizacją projektów, prowadzeniem warsztatów, udzielaniem porad osobom doświadczającym przemocy, współpracą z instytucjami publicznymi oraz firmami komercyjnymi. Członek zespołu interdyscyplinarnego w Markach. Członek Komisji Dialogu Społecznego w M.st. Warszawa (ds. przemocy i dziecka, rodziny). Prywatnie – żona i mama trójki dzieci. Od ponad 10 lat wychowawca wypoczynków letnich dla dzieci, kierownik kolonii dla podopiecznych z rodzin dysfunkcyjnych. Od 2019 roku prowadzi zajęcia dla dzieci w ramach międzynarodowego programu profilaktyki zdrowia psychicznego „Przyjaciele Zippiego”. Certyfikowany Trener Treningu Zastępowania Agresji (AMITY ART). Pomysłodawczyni i koordynator platform internetowych należących do Fundacji: www.przeciwprzemocy.pl; www.festiwalrodziny.pl; www.managernaobcasach.pl W ramach Grupy Fundamenti (marka Fundacji A.R.T.), www.fundamenti.pl, z pasją kreuje nowatorskie projekty szkoleniowe precyzyjnie dobrane do potrzeb klientów. Zajmuje się promocją nowatorskich koncepcji i pomysłów poprzez organizację konferencji i seminariów dla kadry zarządzającej firm i organizacji. W ostatnich latach dużym powodzeniem cieszą się organizowane przez nas eventy profilaktyczne, których ważnym elementem jest podnoszenie poziomu bezpieczeństwa w codziennym życiu.

? Zarejestruj się
https://forms.gle/sDmDAAF8yecPCjLj7

? Wydarzenie na Facebooku
https://fb.me/e/4ng1b4zBt

? Wydarzenie na LinkedIn
https://www.linkedin.com/events/nieczekajnacud-cudujka-degodnia6927527813604364288

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.


Marcin Chmielowski
Dyrektor Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu
m.chmielowski@fundraising.org.pl
+48 698 154 988

fundraising

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu
ul. Szewska 20/4
31-009 Kraków

szkolenia@fundraising.org.pl
+48 12 423 80 07

Obserwuj nas w mediach społecznościowych.


Facebook


Linkedin


Twitter


Youtube


Instagram