Skip to main content

 

Cieszy nas ogromnie powiększanie się naszego Stowarzyszenia. Potrzebujemy profesjonalnych pośredników dobra, a im jest ich więcej w naszej sieci, tym jest ona skuteczniejsza i tym lepiej możemy wymieniać się doświadczeniami. Powitajmy fundraiserów, którzy niedawno do nas przystąpili #RazemTworzymyPSF ?

 

✨Lusine Duryan – z wykształcenia socjolog i pedagog specjalny, posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi z niepełnosprawnością. Od początku drogi zawodowej związana z organizacjami pozarządowymi i działaniami społecznymi. Jest dyrektorką Ośrodka Rehabilitacji Cemicus.

 

✨ Mirella Panek – Owsiańska – ekspertka CSR, zarządzania różnorodnością i komunikacji społecznej. Członkini Rady fundacji Szkoła Liderów. Jedna z założycielek fundacji Kosmos dla Dziewczynek, była członkini zarządu CSR Europe, wieloletnia prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu, gdzie odpowiadała za kontakty z kluczowymi interesariuszami w Polsce. Ekspertka w Komitecie Technicznym ds. Społecznej Odpowiedzialności w ramach Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Członkini Zespołu ds. CSR oraz Grupy Roboczej ds. promocji odpowiedzialnego biznesu przy Ministerstwie Gospodarki.

 

✨ Magdalena Korytkowska – kierownik ds. zaangażowania społecznego w The Bridge (East Midlands). Umożliwia lokalnym przedsiębiorcom wprowadzanie zmian w społeczeństwie oraz osiąganie celów zawodowych i osobistych przy jednoczesnym wprowadzaniu zmian. Wspiera osiąganie celów CSR i buduje długotrwałe relacje. Odpowiedzialna za tworzenie strategii fundraisingowych i ich wdrażanie. Członkini Chartered Institute of Fundraising.

 

✨ Agnieszka Dąbrowska – założycielka i Prezes fundacji Mętlik w Głowie, która holistycznie dba o zdrowie psychiczne dorosłych i młodzieży. Edukuje, organizuje warsztaty i prowadzimy kampanie społeczne. Ma ponad 20 lat doświadczenia w marketingu i Public Relations, w tym od 15 lat prowadzi własną agencję mediową. Swoją wiedzę zdobyła głównie w praktyce, która też pozwoliła jej ukształtować zdolności komunikacyjne. Laureatka wielu plebiscytów i wyróżnień biznesowych, ale najbliższa jej sercu jest statuetka Businesswoman Awards.

 

Czy to koniec listy? Na pewno nie ? Pod koniec tygodnia zaprezentujemy kolejne nazwiska ?