Skip to main content


ZAREJESTRUJ SIĘ I WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM


✅ Zapisz się na darmowe webinarium pt. “Jak zostać profesjonalnym pośrednikiem dobra?”, które poprowadzi Prezes Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu – Robert Kawałko.

 

? Wydarzenie rozpocznie się 26 października o godzinie 12:00 i potrwa około 60 minut. Link do spotkania zostanie przesłany uczestnikom zarejestrowanym w poniższym formularzu.

➡️ https://forms.gle/vEaJNrjrQwW3pXSR6

 

Fundraising to proces długofalowej strategii, etyczny i zgodny z obowiązującym prawem, którego zadaniem jest zapewnienie funduszy i zasobów niezbędnych do realizacji misji oraz zbudowanie relacji z partnerami prywatnymi i publicznymi. Jest niezwykłym zawodem, w ramach którego można realnie wpływać na zmiany w świecie oraz profesjonalnie czynić dobro. Osoby zajmujące się tą profesją znajdują zatrudnienie głównie w organizacjach trzeciego sektora, a także w instytucjach kultury i nauki, np. w muzeach.

 

Fundraising to praca, w której poznaje się wielu wspaniałych ludzi i doświadcza tysiące niesamowitych historii. Możliwość poszerzania własnych horyzontów, nawiązywanie relacji z darczyńcami, a także świadomość czynienia dobra i realizacji ważnych celów społecznych, to tylko kilka argumentów, dzięki którym fundraising wyraźnie dominuje nad pracą w sektorze biznesowym. Warto zwrócić uwagę na fakt, że zawód fundraisera staje się coraz bardziej popularny, ze względu na wczesne stadium rozwoju trzeciego sektora w naszym kraju.

 

? Jak mówi Robert Kawałko, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu: „Naszym celem jest edukacja społeczeństwa na temat zawodu fundraisera. Mamy świadomość, że nie jest to powszechnie znana profesja, a uważamy, że warto by o takiej możliwości rozwoju kariery usłyszały wszystkie osoby zastanawiające się nad wyborem swojej ścieżki zawodowej, a także te, które myślą o przebranżowieniu. Chcemy trafić m.in. do pracowników korporacji, przedsiębiorców oraz managerów i przedstawić im fundraising jako atrakcyjną zawodową alternatywę dla ich obecnych profesji”.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami.


Karolina Gołąb
Specjalista ds. szkoleń
k.golab@fundraising.org.pl

+48 698 150 342
+48 12 423 80 07

fundraising

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu
ul. Szewska 20/4
31-009 Kraków

szkolenia@fundraising.org.pl
+48 12 423 80 07

Obserwuj nas w mediach społecznościowych.


Facebook


Linkedin


Twitter


Youtube


Instagram