Skip to main content

Z wielką przyjemnością informujemy, że Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu znalazło się w gronie certyfikowanych dostawców usług szkoleniowych Bazy Usług Rozwojowych, programu realizowanego przez Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Jeśli chcesz skorzystać z zewnętrznego finansowania, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 

+48 698 150 342, lub mailowo na adres k.golab@fundraising.org.pl

Od października pojawiła się możliwość wnioskowania o bezzwrotną dotację na odbycie Zawodowy Kurs Fundraisera CFR14, który rozpoczyna się już 16 stycznia. Numer szkolenia w BUR to 2022/10/04/135482/1547336. Dofinansowanie będą podlegały też inne usługi świadczone przez PSF. Obsługą programów finansowych zajmują się lokalni pośrednicy, których listę znajdą Państwo na stronie: https://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie

Program BUR obowiązuje w całym kraju, oprócz województw mazowieckiego i pomorskiego. Dla kursantów z tych regionów mamy inne propozycje zewnętrznego finansowania. Zachęcamy do kontaktu!

————————————————————————————————————————————-

Czy wiedziałeś, że przysługuje Ci bezzwrotna dotacja na udział w Zawodowym Kursie Fundraisera CFR14 w kwocie do 6500 zł? Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 698 150 342, lub mailowo na adres psf@fundraising.org.pl, aby uzyskać więcej szczegółów.

Header text

Image title

Your subtitle here