Skip to main content

Szybko rozwijające się Stowarzyszenie ludzi, którzy zawodowo zajmują się pośrednictwem dobra to coś, co może tylko cieszyć. Cieszymy się, że doszły do nas nowe osoby i że wspólnie pracujemy nad skutecznym fundraisingiem na przeróżne dzieła. ? #RazemTworzymyPSF i nasi nowi koledzy i koleżanki to:

✨ Bogusława Łuka – Doradza liderom organizacji i edukacji jak łączyć kropki pomiędzy wizją rozwoju, zarządzaniem, planowaniem, fundraisingem i miernikami realizacji celu. Specjalizuje się w strategicznym zarządzaniu i fundraisingu. Pokazuje jak z wykorzystaniem metody Design Thinking znaleźć spójniki pomiędzy realizowaniem misji i wizji przy zachowaniu wartości i potrzeb odbiorców w ograniczeniach planu, finansów i zasobów.

✨Olga Tsiashkevich – Zaczynała w wieku 17 lat jako tłumacz i koordynator międzynarodowy dla Białoruskiego Teatru Wolnego, który opowiadał się za wolnością i przeciwko dyktaturze. W ramach pracy brała udział w licznych wyjazdach do krajów europejskich, Japonii i USA. Obecnie rozpoczyna pracę jako fundraiser dla fundacji Volny Chor i jej inicjatywy InBelKult 2.0, która pomaga przetrwać kulturze białoruskiej i jej działaczom, którzy musieli opuścić Białoruś z powodu prześladowań przez władze.

✨ Agnieszka Wołodko – Przez 12 lat była przedstawicielem medyczno – farmaceutycznym, oprócz umiejętności w zarządzaniu długofalowymi relacjami z klientami, ma również doświadczenie w organizowaniu wydarzeń. Obecnie jest fundraiserem w Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze.

✨ Alexey Yerokhovets – Menadżer wykształcony na litewskich, niemieckich, brytyjskich i polskich uczelniach, posiada dyplom MBA i duże doświadczenie organizacyjne wyniesione z biznesu. Obecnie jest CEO w Fundacji Charytatywnej „Kraj do Życia” która zajmuje się wsparciem więźniów politycznych oraz ich rodzin pokrzywdzonych przez reżim Łukaszenki, a także pomocą uchodźcom z Ukrainy, organizacją białoruskiej diaspory i budowy społeczeństwa obywatelskiego.

✨ Karolina Kucharuk – Po latach pracy w redakcji, reklamie i marketingu postanowiła wykorzystać swoje umiejętności, by pomagać innym. Jako osoba niepełnosprawna wie, że zaangażowanie społeczne jest bardzo ważne, a sama niepełnosprawność nie ogranicza, lecz często dodaje skrzydeł. Przekonuje, że żyjąc świadomie, można zmieniać świat na lepsze, a budowanie relacji jest podstawą tych zmian.

✨ Sergei Golovach – Menedżer i artysta chóralny w projekcie Volny Chor. Posiada bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu procesów biznesowych, ale również kulturowych.